Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 23:39:13

Меню сайту
Категорії розділу
Організація навчального процесу [3]
Інформатизація [6]
Робота з одарованими учнями [4]
ДПА [15]
Дистанційне навчання вчителів [1]
Навчальні кабінети [0]
ЗНО [35]
Структура навчального року [8]
Розклад дзвінків [1]
Розклад уроків [2]
Профілізація [2]
Робочі навчальні плани [1]
Друзі сайту
 
Блоги вчителів
Наше опитування
Яку інформацію Ви хотіли б знайти на сайті?
Всього відповідей: 95
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Навчальний процес » Робочі навчальні плани

Проект Робочого навчального плану Мирненської ЗШ І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради ЗО на 2017/2018 навчальний рік

Пояснювальна записка
до Робочого навчального плану Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Мелітопольської районної ради Запорізької області
на 2017/2018 навчальний рік

Метою діяльності школи є створення умов для всебічного розвитку людини як особистості та найвищої цінності суспільства, розвиток її талантів, розумових і фізичних здібностей, виховання високих моральних якостей, формування громадян, здатних до свідомого суспільного вибору, збагачення на цій основі інтелектуального, творчого, культурного потенціалу народу, підвищення освітнього рівня народу, забезпечення господарства кваліфікованими фахівцями, здатними до самореалізації.
Тип навчального закладу: загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів. У 2017/2018 навчальному році в навчальному закладі 18 класів, 335 учнів.
Робочий навчальний план складено відповідно:
- для 1-4-х класів – за Типовими навчальними планами початкової школи, затвердженими наказом МОНмолодьспорту України 10.06.2011 № 572, зі змінами згідно з наказом МОН України 16.04.2014 № 460;
- для 1-А класу – за Типовими навчальними планами початкової школи, затвердженими наказом МОНмолодьспорту України 10.06.2011 № 572, зі змінами згідно з наказом МОН України 16.04.2014 № 460; для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку: для підготовчих, 1-4 класів – за Типовими навчальними планами спеціальних шкіл цього типу, затвердженими наказом МОН України 28.01.2014 № 80 (із змінами, внесеними згідно з наказом МОН України від 02.09.2016 № 1065);
- для 5-9-х класів – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІ ступеня, затвердженими наказом МОНмолодьспорту України 03.04.2012 № 409 (в редакції наказу МОН України 29.05.2014 № 664), зі змінами згідно з наказом МОН України 12.12.2014 № 1465;
- для 10-11-х класів – за Типовими навчальними планами загальноосвітніх навчальних закладів ІІІ ступеню, затвердженими наказом МОН України 27.08.2010 № 834 зі змінами, внесеними наказом МОН України  29.05.2014 № 657.
Режим роботи закладу пятиденний, заняття проводяться в одну зміну. Тривалість уроків для учнів 1-го класу – 35 хв., для учнів 2-4-х класів – 40 хв., для учнів 5-11-х класів – 45 хв.
Для учнів 1-4-х класів передбачено дві великі перерви по 20 хв. після другого та третього уроків (у зв'язку з харчуванням учнів 1-4-х класів), решта перерв по 10 хв.. Для учнів 5-11-х класів передбачена велика перерва після третього уроку тривалістю 30 хв., решта перерв по 10 хв.
Відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2017/2018 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом «День знань» і закінчується не пізніше        1 липня.
Закінчується навчальний рік проведенням державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.
Навчальні екскурсії та навчальна практика учнів організовуються відповідно до рішення педагогічної ради.
Мова навчання – українська.
10 клас буде навчатись за історичним профілем, 11 клас - за біотехнологічним профілем.
Навчальний план 10 класу реалізує зміст освіти на:
профільному рівні – історія України, всесвітня історія;
академічному рівні – українська мова та література, англійська мова, зарубіжна література, правознавство.
Навчальний план 11 класу реалізує зміст освіти на:
профільному рівні - біології, екології;
академічному рівні - хімії, алгебри, геометрії, інформатики.
 
Профілі навчання обрані згідно з пізнавальними інтересами та потребами учнів та запитами батьків.
У початковій   школі вивчення української мови здійснюється в 1 класі 7 годин на тиждень протягом року, в 2-4 класах 7 годин на тиждень («Українська мова» І семестр –        4 години, ІІ семестр – 3 години, «Літературне читання» І семестр – 3 години, ІІ семестр –      4 години). В освітній галузі «Мистецтво»  учні вивчають окремо два предмети – «Музичне мистецтво» (1 година за рахунок інваріантної складової) та «Образотворче мистецтво»         (1 година за рахунок варіативної складової).
Вивчення регіонального курсу «Екологія рідного краю» у 1-11 класах окремим предметом в навчальному плані не передбачено, засвоєння учнями змісту навчального матеріалу цього курсу передбачено у ході викладання предметів інваріантної складової під час вивчення на уроках місцевого матеріалу.
Для задоволення освітніх потреб для учнів 5-8 класів введені додаткові заняття з англійської мови, для учнів 6-9 класів – з математики, для учнів 5-7 класів – з української мови, для учнів 5-6 класів – з російської мови.
З метою впровадження інформаційних технологій та задоволення потреб щодо вивчення інформатики, для учнів 5-9 класів введено факультативний курс «Секрети комп′ютера», для учнів 10-11 класів факультативний курс «Мережеві технології Web 2.0».
На підставі довідки «Про результати психологічного діагностування учнів 7-х класів для комплектування допрофільного класу» у 7-х класах учні та батьки однозначно не визначились з предметом для поглибленого вивчення у 8 класі, тому рекомендовано ввести курси за вибором, факультативи філологічного та біолого-хімічного напряму: введені міжкласні факультативи «Основи медичних знань» та факультативний курс «Хімія в побуті»; додаткові заняття з української мови. Для задоволення освітніх потреб всіх учнів класу, за рекомендаціями, введені додаткові заняття з математики та англійської мови, міжкласний факультатив «Психологія спілкування».
З метою підвищення рівня культури усного й писемного мовлення для учнів 9 класу введені додаткові заняття з української мови.
Для формування в учнів ціннісного ставлення до довкілля, вміння екологічно виважено взаємодіяти з ним, спираючись на закони природничих наук та методи наукового пізнання світу, для учнів 9-х класів введений міжкласний факультативний курс «Хімія і довкілля».
Для формування в учнів умінь використовувати набуті знання під час вивчення математики, ґрунтовної підготовки до державної підсумкової атестації для учнів 9-х класів введені додаткові заняття з математики.
Для учнів 10 класу введені факультативні курси «Безпека харчування» та «Життєва компетентність». Також введені додаткові заняття з англійської мови, української мови та математики.
Для підвищення рівня грамотності учнів, ґрунтовної підготовки до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання для учнів 11 класу будуть проводитись додаткові заняття з української мови, математики та історії України.
До Робочого навчального плану додається перелік навчальних програм.

Ознайомитися з проектом

Категорія: Робочі навчальні плани | Додав: Школа (16.06.2017)
Переглядів: 563 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук
Актуальні новини

------------------------------

Цікаві події
Участь у проектах
----------------------------
----------------------------
-----------------------------

Мирненська ЗШ І-ІІІ ст. © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz