Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 15.06.2021, 07:51:58

Меню сайту
Друзі сайту
 
Блоги вчителів
Наше опитування
Яку інформацію Ви хотіли б знайти на сайті?
Всього відповідей: 95
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Навчальні кабінети

Кабінети

КАБІНЕТИ ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ

Завідуючий кабінетом: Андрющенко Е.М.

За минулий навчальний рік була поповнена методична база навчального кабінету. В переліку наочних посібників є різноманітні таблиці, тестовий матеріал, методичні розробки уроків і виховних годин, картки з розвитку мовлення, різноманітний матеріал для лічби виготовлений власноруч. 
У кабінеті є:
-Наявність корисної інформації з навчальних предметів;
-Наочні інформаційні елементи: плакати, стенди, малюнки учнів про здоровий спосіб життя.
-Живий куточок, акваріум.

Завідуючий кабінетом: Легка О.І.

За минулий період поточного навчального року була поповнена методична і дидактична база навчального кабінету. Були придбані методичні посібники з використання інноваційних технологій: В.Химинець, М.Кірик «Інновації в початковій школі», Н.П.Наволокова «Енциклопедія педагогічних технологій та інновацій», О.В.Чирик-Степанова, Т.А.Бугайова «Інноваційні технології на уроках в початковій школі. Було закінчено підписку на серію «Дитяча енциклопедія» (10 томів). Також за цей період були переоформлені тематичні теки. Була також поповнена колекція програмного забезпечення: «Програми з природознавства 3-4 клас», «Програми з математики 1-2 клас», «Програми з образотворчого мистецтва. 1-4 класи».

Завідуючий кабінетом: Собко І. І.

Протягом року були придбані конструктори, фарби, пластилін, дощечки для вико-нання програми з трудового навчання та образотворчого мистецтва.
Зошити з печатною основою для 2 класу з предметів «Основи здоров’я», «Я і Укра-їна», «Сходинки до вершин» дають можливість закріпити матеріал, розширити певні знання.
Постійно поповнюється портфоліо учнів цікавими роботами дітей.
У класі працює дитяча бібліотека, яка поповнюється учнями класу.
Поповнюються всі папки з предметів «Математика-2», «Українська мова-2», «Читання-2», «Рідний край-2»дидактичним матеріалом, фотографіями, схемами.

Завідуючий кабінетом: Федорець Н.С.

Протягом навчального року поповнюється методична база кабінету: придбано методичні посібники для третього класу, методична література, дидактичний матеріал (таблиці, роздаткові картки з математики, української мови, природознавства). Удосконалюється та систематизується картотека кабінету. Поповнилася відеотека та фонотека кабінету відеофільмами «Образотворче мистетцтво1-4кл», «Трудове навчання1-4кл.», «Природознавство 3кл.». Придбано демонстраційний глобус. За допомогою батьків ведеться робота з озеленення кабінету..

Завідуючий кабінетом: 

Кабінет обладнаний відповідними меблями, наочними посібниками, технічними засобами навчання, навчальним обладнанням, приладами, необхідними для навчання і виховання учнів. В класі є змінні стенди: «Вітаємо», «Календар природи», «Увага всім!», «Класний куточок», «Права дитини».
Кабінет обладнаний сучасною дошкою з магнітною основою. Учительський стіл та учнівські парти відповідають санітарно-гігієнічним нормам.

Завідуючий кабінетом: Сулейманова О.Г.

Протягом року класоводом і батьками проводилась активна робота по оздобленню навчального кабінету. Навчальні посібники, методична література кабінету поповнюється роздатковим матеріалом (картки із завданнями), ілюстрації до художніх творів,у років розвитку зв’язного мовлення, таблиці до різних тем з математики та української мови, основ здоров"я, дидактичними матеріалами, навчальною та методичною літературою: «Уроки української мови","Математика","Російська мова", «Хвилинки каліграфії", " Як розв’язувати задачі", "Уроки читання", "Основи здоров"я", «Природознавство", оформлена передплата на посібник "Cаморобки своїми руками" (уроки трудового навчання), демонстраційними наборами: "Веселі антоніми", "Дикі та свійські тварини", " Ягоди та фрукти","Транспорт".

Завідуючий кабінетом: Бачарнікова Г.В.

В кабінеті є всі необхідні матеріали як до уроків, так і до позакласних заходів: таблиці, тематичні папки, диски з мультимедійними розробками до уроків, лічильний та роздатковий матеріал, методична та художня література.
В класі є змінні стенди: "Календар природи", "Ми читаємо", "Класний куточок", "Ми мислимо", "Куточок безпеки життєдіяльності", куточок для відпочинку. Активісти під керівництвом учителя постійно доповнюють та змінюють інформацію, добираючи цікаві та потрібні для учнів матеріали. Постійно у полі зору учнів наочний змінюваний матеріал, що стосується виучуваної на уроках теми. Крім цього, в кабінеті постійно діють книжкові виставки, присвячені знаменним датам, визначним подіям, актуальним проблемам, виставки творчих робіт учнів.

КАБІНЕТ БІОЛОГІЇ

Завідуючий кабінетом: Гладких Л.В.

Протягом навчального року в кабінеті біології були створені всі умови для роботи учнів на уроках. Поступово продовжується поновлення кабінету кімнатними рослинами, придбано акваріум, мікропрепарати з гістології, цитології та фізіології. Оновлено стенд "Сьогодні на уроці", створено стенд "Рідкісні та зникаючі види флори і фауни нашого краю". Поповнений роздатковий та дидактичний матеріал для 7-9 класів. Постійно поповнюється біологічна бібліотека та електронні засоби навчання.
Для проведення факультативних та гурткових занять поповнено тестову базу та придбані наукові фільми.

КАБІНЕТ МАТЕМАТИКИ

Завідуючий кабінетом: Тіщенко І.О.

У кабінеті наявні постійні експозиції: державна символіка, державні нормативні документи, куточок з техніки безпеки, портрети видатних вчених, таблиці основних формул. Постійно оновлюються методичні посібники, дидактичні, роздавальні матеріали, експозиції (виставка творчих робіт учнів, результати учнівських олімпіад та конкурсів, орієнтовні завдання до контрольних робіт).

КАБІНЕТ МАТЕМАТИКИ

Завідуючий кабінетом: Сібаєва С.В.

Протягом навчального року в кабінеті математики були обновлені картотеки дидактичних матеріалів та обладнання до уроку. Систематизовані в кабінеті розробки уроків та виховних заходів, створена виставка кращих робіт учнів (написаних рефератів, моделей стереометричних фігур). Створені два стенди «Готуємось до тематичної перевірки знань» та «Охорона праці та безпека життєдіяльності в кабінеті». Придбаний набір геометричних інструментів та кабінетна аптечка. Передплачені на рік періодичні видання «Математична газета» та «Математика в загальноосвітніх закладах України». Поповнився кабінет електронними засобами навчання: цифровими ресурсами для побудови графіків та геометричних фігур на площині і в просторі, презентаціями на уроки математики в 5-11 класах, презентаціями з виховної роботи.

КАБІНЕТ МУЗИКИ

Завідуючий кабінетом : Корчак О.Р.


Кабінет музики оснащений всім необхідним для проведення уроків музики та заняття хорового гуртка.
Це музичний інструмент (фортепіано), музичний центр для програвання СД дисків, касет, фонетика навчального матеріалу та позакласної роботи, наочні посібники: Стенди «Вчимося музики» - для початкових класів, «Музичне мистецтво для середніх та старших класів», стенд «Скарбничка почуттів», а також схема для співу по релятивній системі та опорні схеми для вивчення музики в 5-8 класах.
В кабінеті є комплекти підручників для 2,3,4 класів, а також методична література на допомогу вчителю та пізнавальний матеріал з музики для учнів.

КАБІНЕТ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

Завідуючий кабінетом: Фадєєва Т.А.

Кабінет української мови функціонує відповідно до Положення про навчальний кабінет. .
Оновлено картотеку методичної літератури, змінну експозицію «Література рідного краю»
Кабінет поповнено новою літературою:
- Методичною: Програми з профільного навчання, програми курсів за вибором та факультативів, збірки переказів; розробки уроків.
- Дидактичною: посібники «Українська мова та література: тест-контроль».
Придбано дидактичні мультимедійні матеріали: «Українська література 8 клас», «Словники України», «Українська мова. Підготовка до ЗНО»

КАБІНЕТ ІСТОРІЇ 
Завідуючий кабінетом: Буторіна Л.І.

Режим роботи кабінету

Кабінет історії оснащений робочим місцем для вчителя та робочими місцями для учнів. В кабінеті наявна класна дошка з п’ятьма робочими площинами та шафами. На центральній стіні розміщені мапа адміністративно-територіального устрою України та політична мапа світу.
Кабінет історії поповнюється новою науковою, методичною та краєзнавчою літературою.
В кабінеті знаходяться постійно діючі експозиції: державна символіка, портретна галерея українських гетьманів,портрети видатних українців, шедеври архітектури. Оформлено змінні стенди: календар знаменних дат, пам’ятка для учнів, творчі досягнення учнів.
Кабінет поповнився новими навчальними програми з історії та правознавства для 10-11 класів, тестовими завданнями для тематичних робіт, додатковим матеріалом для підготовки до ЗНО, електронними засобами навчання.

КАБІНЕТ ІНФОРМАТИКИ

Завідуючий кабінетом: Романенко О.В.

Кабінет інформатики оснащений 11 сучасними комп'ютерами. На кожному з них встановлено ліцензійне програмне забезпечення: ОС Windows, офісний пакет, антивірусна програма. В кабінеті є розробки уроків, дидактичний матеріал з тем "Графічний редактор", "Текстовий редактор", "Електронні таблиці", "Програмування", "Ком'ютерна графіка", "Поглиблене вивчення інформатики". Створено два стенди "Роботи учнів", які постійно оновлюються кращими роботами учнів. В кабінеті є стенд "Охорона праці", який містить інструкції з БЖ, аптечка, портрети вчених, стенд "Обов'язки учнів". Створено музей аппаратних частин комп'ютер.

КАБІНЕТ ОСНОВИ ЗДОРОВ`Я

Завідуючий кабінетом: Попова Ю.В.

Кабінет з Основ здоров`я постійно поповнюється навчально-методичною літературою. Постійно поповнюється відеотека кабінету: «Перша медична допомога», «Правила дорожнього руху» та ін. На протязі нового навчального року оновлені стенди: «Правила дорожнього руху», «Серед людей», «Небезпечні тварини», «Небезпечні рослини», «Правильна постава». У кабінеті створена тематична картотека дидактичних та навчально-методичних матеріалів. Додатково кабінет оснащено підручниками та навчальними посібниками, розробками уроків та виховних заходів. Для оформлення кабінету створено навчально-методичні експозиції змінного та постійного характеру. У класі є пожежний куточок. У кабінеті можна ознайомитися з кращими роботами учнів: проект «Я здорова людина»; презентації з Основ здоров` я, реферати.

КАБІНЕТ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Завідуючий кабінетом: Устюгова О.О.

Кабінет англійської мови функціонує в Мирненській школі з 2006 року. Завідує кабінетом вчитель англійської мови ІІ категорії Устюгова Ольга Олександрівна. Кабінет постійно оновлюється новими методичними посібниками, роздатковим та наочним матеріалом.В кабінеті наявний стенд "Cities of the United Kingdom”, планшет з мапою Сполученого Королівства, ребусами та правилами написання особистих і офіційних листів, портрети президентів України та США і портрет Британської королеви. Також були придбані підручники 10 класу для всіх рівнів (академічний, стандарт, профільний), для 11 класу (рівень стандарт та академічний) і робочі зошити, відповідно до діючих навчальних програм. Постійно поповнюються папки із завданнями для семестрових контрольних робіт, а також для поточного контролю.

КАБІНЕТ ФІЗИКИ

Завідуючий кабінетом: Акулова Н.Ю

Матеріально технічне забезпечення кабінету: двомісьні учнівські столи та стільці, демонстраційний стіл, електричне обладнання кабінету: підведений електричний струм до кожної парти, класна дошка на три робочі поверхні, лабораторне приміщення, інстументи, прилади та матеріали для проведення практичних і лабораторних робіт.
  Навчально – методичне забезпечення: картотека дидактичних матеріалів, підручники і навчальні посібники ( весь час поповнюється), фахові журнали ( «Фізика в школах України», «Фізика та астрономія»), медіатека ( весь час поповнюється), розробки уроків та виховних заходів, перспективного педагогічного досвіду ( весь час поповнюється), матеріали олімпіад, конкурсів(весь час поповнюється), інструкції для виконання лабораторних та практичних робіт, інстукції з ТБ, пожежної безпеки.

КАБІНЕТ ХІМІЇ

Завідуючий кабінетом: Строкань Н.О.

Згідно з паспортом кабінет забезпечений матеріально-технічним обладнанням: є витяжна шафа, класна дошка на п’ять робочих площин, шафи для збереження хімічних реактивів.
У кабінеті наявні постійні експозиції: державна символіка, періодична система хімічних елементів Д.І. Менделєєва, таблиця розчинності солей, кислот, основ у воді, електрохімічний ряд активності металів, куточок з техніки безпеки, портрети видатних вчених-хіміків.
Постійно оновлюються методичні посібники, дидактичні, роздаткові матеріали, експозиції: виставка творчих робіт учнів, результати учнівських олімпіад та конкурсів, орієнтовні завдання до контрольних робіт.
Для проведення практичних робіт, лабораторних дослідів, демонстрацій в кабінеті, в цілому, наявні і хімічні реактиви, і хімічне обладнання.

СПОРТИВНА ЗАЛА

Завідуючий кабінетом: Сиващенко В.А.

Спортивний зал функціонує згідно плану, постійно вдосконалюється матеріально – технічна база. Створено експозицію «Олімпійське сузір’я Україні», оновлено експозиції «Державна символіка», «Видатні спортсмени України», «Учбові нормативи», оформлено змінну експозицію «Результати шкільної спартакіади», виставку «Наші досягнення».
Ведеться систематичне поповнення методичної папки спортивно – масової роботи дидактичними матеріалами, папки самоосвіти. Оновлюється картотека методичної літератури, періодики, електронних посібників. Протягом року удосконалюється матеріальна база: для уроків фізичної культури та занять спортивних секцій придбано баскетбольні сітки, баскетбольні, футбольні, волейбольні м’ячі, тенісні сітки та тенісні м’ячі та ракетки.

   

 

Форма входу

Пошук
Актуальні новини

------------------------------

Цікаві події
Участь у проектах
----------------------------
----------------------------
-----------------------------


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів записів
Мирненська ЗШ І-ІІІ ст. © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz