Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.05.2020, 08:32:17

Меню сайту
Друзі сайту
 
Блоги вчителів
Наше опитування
Яку інформацію Ви хотіли б знайти на сайті?
Всього відповідей: 95
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2013 » Листопад » 29
  25 листопада стартувала Міжнародна акція «16 днів без насильства». Саме цій темі була присвячена виховна година в 10 класі - «Ми проти насильства», яка була проведена у формі тренінгу. Учні заповнювали анкети, відповідали на питання, висловлювали власні думки з приводу різних життєвих ситуацій, які трапляються з людьми різного віку. Також вони виконували цікаві вправи («Олівець», «Перетягну газету», «Плутанина»), які яскраво ілюструють, як може проявлятись насильство в самих простих, на перший погляд, і кумедних випадках. Наприкінці заняття, за допомогою вправи «Коло ідей», були складені найпростіші правила, які можуть допомогти уникнути насильства, а використовуючи «чарівну» квітку, учні висловили свої враження і побажання.

  
Класний керівник 10 класу
Устюгова О.О.
Переглядів: 488 | Додав: Школа | Дата: 29.11.2013 | Коментарі (0)

  26 листопада у 5-А класі у рамках акції «16 днів без насильства» відбувся виховний захід, метою якого було формування в школярів корисних звичок у спілкуванні, протидія виявам насильства в учнівському середовищі; розширення знань учнів про правила поведінки в школі, про мовний етикет спілкування, про важливість бути в житті ввічливим, поступатися один одному; прищеплення відповідальності за свої вчинки перед собою і перед іншими.
   Учні активно брали участь в обговоренні питання про насильство над людиною. Людина формується як особистість не тільки завдяки власній індивідуальності, але й спілкуванню та взаємодії з іншими людьми. Проте вплив суспільства на людину має як позитивні, так і негативні вияви. Одним з негативних є насильство. Кожна дитина має право на самовизначення, свободу самовираження, захист особистості від будь-якого виду насильства. Але учні не завжди вміють мирно розв’язувати свої проблеми. Тому серед них трапляються сварки, бійки, знущання над слабшими (прізвиська, обзивання, кривляння, штовхання). Буває й таке, що "сильніші" учні вимагають гроші у інших дітей. Це найнебезпечніші прояви насильства. У таких випадках винуватці та їхні батьки несуть відповідальність за законом.
  Під час проведення заходу кожен учень на різнокольорових паперах написав прізвища найввічливішого у спілкуванні, найпоступливішого, надійного учня в класі. У висновку кожен має задуматися, чи потрібно йому щось змінити у спілкуванні з іншими.
   Наприкінці учні спільно виробили "Закони дружби і добра", які помістять у класному кутку та будуть обов’язково дотримуватись.

Класний керівник 5-А класу
Строкань Н.О.
Переглядів: 468 | Додав: Школа | Дата: 29.11.2013 | Коментарі (0)

Форма входу

Пошук
Актуальні новини

------------------------------

Цікаві події
Участь у проектах
----------------------------
----------------------------
-----------------------------


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів записів
Мирненська ЗШ І-ІІІ ст. © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz