Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 16:51:37

Меню сайту
Друзі сайту
 
Блоги вчителів
Наше опитування
Яку інформацію Ви хотіли б знайти на сайті?
Всього відповідей: 95
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

Україна – серце Європи

Цей вислів знає кожний. Насамперед наша Вітчизна є Європейською країною не тому, що її територія – центр Європи, а тому, що українці здавна сповідують ті принципи свободи і незалежності, які притаманні багатьом народам інших держав. 

Так! Наше місце в Європейському Союзі.Це добре розуміють учні та педагоги Мирненської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Вже 11 травня було проведено засідання круглого столу «Імідж  України в Європі», присвячений висвітленню сутності та ролі Європейського Союзу в сучасному світі та відзначенню Дня Європи.

В шкільній бібліотеці організовано тематичну виставку, присвячену відзначенню Дня Європи, а також проведено літературні читання «Ми подорожуємо Європою». Цікаво пройшли віртуальні подорожі столицями європейських країн в початковій школі.

В класах проведені виховні години:
-«Ми маленькі українці» - 1-2 класи;
-«Хай сонечко сяє всім дітям Європи» - 3-4 класи;
-«Подорож  країнами Європи» - 5-7 класи;
-«Україна – частина Європи» - 8-11 каси.

Цікаво пройшла  виховна година в 10 класі  (класний керівник Буторіна Л.І.- вчитель історії). Діалог, який відбувся між вчителем та учнями свідчить про бажання учнів в майбутньому стати європейцями.

  

ЗДВР Кружилова Г.І.

Переглядів: 613 | Додав: Школа | Дата: 12.05.2017 | Коментарі (0)

З кожним роком ми все далі й далі віддаляємось  від  грізних років Другої світової. Але ніколи  не згасне пам’ять про тих, хто віддав своє життя в ім’я Перемоги. 
В ці травневі дні ми запросили учнів 7 – А та 7 – Б  класів  до нашого шкільного музею. Для них була проведена тематична екскурсія «Шляхами болю й перемог». Екскурсоводи, вихованці клубу «Пошук»  Болдурська О., Вінніцка А. та Шилко В. розповіли про події Великої війни.
Під час  екскурсії  діти мали можливість ознайомитися з  героїчним шляхом який пройшли наші земляки, визволяючи не тільки Україну, але й Білорусію, Польщу, Чехословаччину. Діти із задоволенням розглядали фотографії та картини місцевих художників, на яких відображені епізоди  воєнних років.
Учні дізналися  якою ціною була завойована Перемога, яка водночас була радістю та гірким смутком. Нові факти та інформація, яку отримали учні  розширить їхні знання з історії краю, адже  музей це те місце, де справді можна відчути дух епохи.

Керівник музею:  Буторіна Л.І.

Переглядів: 492 | Додав: Школа | Дата: 10.05.2017 | Коментарі (0)

Одним з пріоритетних завдань освіти сучасної України є патріотичне виховання молодого покоління, метою якого є становлення громадянина-патріота, готового самовіддано розбудовувати Україну як суверенну, незалежну, демократичну, правову, соціальну державу, забезпечувати її національну безпеку, сприяти єднанню українського народу, громадянському миру й злагоді в суспільстві. 
Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через горнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.
5 травня до Дня пам’яті та примирення в актовій залі школи відбувся виховний захід «Ти памятай, ніколи не забудь!» для учнів 5-11 класів, яке підготували педагог-організатор школи Бєляєва В.В. та бібліотекар школи Гунчак І.В.
На свято завітали найпочесніші гості селища – ветерани війни, які кожного року із великим задоволенням приходять на зустрічі з підростаючим поколінням: Кобецька О.В., Степаненко Н.В., Наливайко М.Ф., Кучер К.П., воїн –інтернаціоналіст  - полковник Мельничук В.В.
Зустрічі з ветеранами війни – вже традиційна сторінка в роботі школи з висвітлення подій 1941 – 1945 рр. 
Під час проведення заходу, в душевній розмові було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні дні,  про незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про  нелегке життя в тилу. Пройняті смутком вірші дали змогу учням поринути в важку епоху війни.
У цей день лунали у школі пісні про війну  у виконанні учнів та учителів школи.
Молоде покоління вкотре переконалося, що День Перемоги – велике свято. І священний обов'язок наш – вшановувати пам'ять тих, хто загинув та віддячувати тим, хто залишився живий, хто ще сьогодні поряд з нами. Ми маємо робити все необхідне, щоб подібне лихо ніколи не повторилося.

 

Педагог-організатор В.В. Бєляєва

Переглядів: 388 | Додав: Школа | Дата: 10.05.2017 | Коментарі (0)

Уже давно віддзвеніли чорнобильські дзвони, а ця страшна трагедія продовжує хвилювати людей: і тих, кого вона зачепила своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі.
Хвилює ця трагедія педагогічний і учнівський колективи Мирненської ЗШ. 
Так, напередодні 26 квітня в усіх класах були проведені виховні години, присвячені 31-й річниці Чорнобильської катастрофи. 
Учні 5-11 класів прийняли активну участь в проведенні Акції «Журавлики пам’яті та надії»
Плин часу – безжальний. Кажуть, що час лікує рани, якими болючими і давніми вони б не були. Але є рани, які болять усьому народові, і час не зможе їх вилікувати. 
Ця рана – Чорнобильська трагедія. Вона болить нам: нашим учням, їх батькам та вчителям. 
Щиро вдячні їм за це, за участь у проведенні Акції «Журавлики пам’яті та надії», за виготовлення чудових журавликів. 

Заступник директора з виховної роботи Г.І. Кружилова

Переглядів: 405 | Додав: Школа | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

26 квітня 2017 року виповнився 31 рік з дня найстрашнішої за наслідками катастрофи минулого тисячоліття. Чотири букви – ЧАЕС – стали символом трагедії, яка доторкнулася до мільйонів людей, накрила їх крилом безжалісної радіації, перетворюючи свої жертви в безпомічних людей.

У 8-А класі відбувся виховний захід, присвячений цій сумній даті, метою якого було розширення знань учнів про Чорнобильську трагедію, наголошення про потенційну небезпеку радіації для усього живого, усвідомлення та осмислення масштабів трагічних подій; виховання почуття відповідальності перед наступним поколінням за збереження довкілля, любові до рідного краю, природи; людяності, доброти та згуртованості, глибокої поваги до людей, які віддали своє життя в ім’я людства; розвиток почуття гордості за свій народ.

Учні переглянули фільм про драматизм чорнобильської катастрофи, який не піддається ніякому виміру, звернули увагу на особливу велич подвигу, здійсненого пожежними і працівниками ЧАЕС, які боролись з вогнем і радіацією, виявляючи безмежний героїзм і надлюдські можливості в самому ядерному пеклі.

Учні зрозуміли, що Чорнобиль — це мука і трагедія, це подвиг і безсилля, це наш нестримний біль. Не можна допустити, щоб обірвалася пам'ять, щоб люди, забувши минуле, ще раз пройшли по шляху помилок, не можна допустити повторення де-небудь на Землі другого Чорнобиля!

 

Класний керівник 8-А класу Строкань Н.О.

Переглядів: 414 | Додав: Школа | Дата: 27.04.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 ... 108 109 »
Форма входу

Пошук
Актуальні новини

------------------------------

Цікаві події
Участь у проектах
----------------------------
----------------------------
-----------------------------


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів записів
Мирненська ЗШ І-ІІІ ст. © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz