Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 26.05.2020, 14:49:27

Меню сайту
Друзі сайту
 
Блоги вчителів
Наше опитування
Яку інформацію Ви хотіли б знайти на сайті?
Всього відповідей: 95
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2016 » Грудень » 01

Україна наразі за темпами  розвитку епідемічного процесу ВІЛ-інфекції посідає одне з провідних місць серед країн Східної Європи. За даними Українського центру контролю  за  соціально  небезпечними  хворобами  Міністерства  охорони  здоров’я України,  за  період  1987-2015  (6  міс.)  рр.  серед  громадян  України  зареєстровано  271  942  ВІЛ-інфікованих  осіб,  у тому  числі  79  569  випадків  захворювання  на  СНІД  та  36  922  випадки  смерті  від  захворювань,  зумовлених  СНІДом. Серед  шляхів  передачі  ВІЛ-інфекції  протягом  останніх  років  почав  переважати  статевий  шлях  передачі, зокрема, за 6 місяців 2015 р. цей показник досяг 59,2%, що значно  розширює коло людей, які мають ризик інфікування. 

ВІЛ/СНІД  шкодить  не  лише  фізичному  здоров’ю  людини,  цей  діагноз  може  спричинити  соціальну  ізоляцію людини внаслідок  стигми  та  дискримінації.  В українському суспільстві існують негативні стереотипи щодо людей, що  живуть з ВІЛ. Саме тому вкрай актуальним є поширення знань про ВІЛ та формування  толерантного  ставлення до інфікованих і хворих на СНІД..  

Серед інших запланованих і проведених заходів, присвячених дню взаємопорозуміння з ВІЛ-інфікованими, 1 грудня був проведений  тренінг з педагогами та  технічним персоналом школи  «Що має кожен знати про ВІЛ?», метою якого було надати учасникам просвітницького тренінгу інформацію про основні поняття щодо ВІЛ, обговорити  шляхи  передачі  ВІЛ  та методи  профілактики  ВІЛ-інфікування.  

Під час тренінгу  учасники   познайомилися  з новим матеріалом з теми, переглянули та обговорили відеоролик. В ході тренінгу учасники  із задоволенням виконували вправи, закріплювали  знання, опрацьовували помилкові переконання. 

Психолог Кукушкіна Г.П.

Переглядів: 248 | Додав: Школа | Дата: 01.12.2016 | Коментарі (0)

Про шкоду паління та алкоголю говорять багато. Проте неспокій учених і лікарів, викликаний поширенням цих згубних звичок, росте, оскільки поки що значне число людей не вважають їх за шкідливі для здоров’я. Саме наслідкам цієї згубної звички і була присвячена виховна година в 6 класі «Не палити і бути здоровим». Учні підготували відомості про історію виникнення тютюнопаління, доповіді про хімічний склад цигарок, інформацію про те, на скільки зменшується строк життя людини, яка палить, переглянули відеофільм «Правда про куріння». Діти зробили висновок, що у них завжди є право вибирати те, що буде корисним для них і відмовлятися від того, що може нанести шкоду їхньому здоров’ю. 

  

Класний керівник 6 класу Устюгова О.О.

Переглядів: 206 | Додав: Школа | Дата: 01.12.2016 | Коментарі (0)

30 листопада у 8-А класі відбувся виховний захід з теми: «Не палити і бути здоровими», метою якого було формування в школярів негативного ставлення до тютюнопаління; інформування про небезпечний вплив тютюну на здоров’я людини, про ризик розвитку тютюнової залежності; попередження паління серед підлітків та учнівської молоді; стимулювання учнів до дотримання здорового способу життя.

Учням цікаво було дізнатись про властивості головного діючого складника тютюну – нікотину, про його вплив на організм людини. Школярі активно брали участь в обговоренні питань про чинники, що сприяють початку куріння тютюну, про згубний вплив тютюнового диму на оточуючих людей, про вживання заходів для боротьби з курінням в усіх країнах світу.

Під час проведення заходу учні складали рекламу, яка спрямована проти куріння; проводили жартівливі експерименти з надування на швидкість повітряної кульки (щоб визначити продуктивність роботи легенів у курців і в тих, які не палять) та віджимання хлопців від підлоги; згадали приказки та прислів'я щодо шкідливих звичок.

Класний керівник 8-А класу Строкань Н.Ю.

Переглядів: 244 | Додав: Школа | Дата: 01.12.2016 | Коментарі (0)

Форма входу

Пошук
Актуальні новини

------------------------------

Цікаві події
Участь у проектах
----------------------------
----------------------------
-----------------------------


Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Архів записів
Мирненська ЗШ І-ІІІ ст. © 2020
Створити безкоштовний сайт на uCoz