Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 03.12.2024, 19:41:20

Меню сайту
Категорії розділу
Мои статьи [6]
Історія школи [3]
Сучасна школа [3]
Друзі сайту
 
Блоги вчителів
Наше опитування
Яку інформацію Ви хотіли б знайти на сайті?
Всього відповідей: 95
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Історія та сучасність школи » Мои статьи

Світ давнини
Світ давнини.
 
Ріка Часу в малюнках і скульптурах донесла  до нас віяння і досягнення Людини  „сивої давнини”.
Все, що ми сьогодні маємо, чого ми досягли у час технічного прогресу, було закладено в глибоку давнину.
Одвічне прагнення людини до Пізнання стало потребою, як повітря, як саме життя, дало можливість проникнути в цей невідомий світ і розпізнати багато таємниць.                      
 Борис Михайлов

    Новий час ставить перед нами  нові вимоги, вносить нові реалії в наше життя. Туризм, як відомо, один з найдавніших видів економічної діяльності людини. Багато хто з учених –економістів переконаний, що саме туризм стане рушійною силою в розвитку економіки нашої країни в ХХІ ст..
    Тому перед Україною в цій сфері розкриваються великі перспективи, адже Україна щороку може приймати понад 20 млн. громадян з інших країн.  Ще блискучіші перспективи відкриваються  із запровадженням , так званого, „зеленого туризму”, який останнім часом набуває особливо широкого розповсюдження в нашій країні , зокрема в нашій місцевості. Адже  нам є , що показати,  і є , чим пишатися!
     Але, на жаль, іноземні туристи все ще недостатньо відвідують нашу область: вони дуже мало поінформовані про її унікальні рекреаційні багатства ( виняток становить  хіба що славнозвісний острів Хортиця – колиска  українського козацтва). Прикро, але і для багатьох громадян нашої країни Запорізька область , зокрема Мелітопольський район, залишаються невідомими. Негативно впливає на це відсутність широкої  кваліфікованої реклами наших історико-культурних та природних пам’яток. Тому я спробую матеріалом, вміщеним у моїй роботі,  донести широкому колу людей якнайповнішу інформацію про унікальну пам’ятку природи Північного Приазов’я , яка розташована на території Мелітопольського району , - КАМ‛ЯНУ МОГИЛУ. Оскільки  ми заговорили про  „зелений  туризм”, то пропоную  всім здійснити заочну  екскурсію до перлини Запорізького краю – Державного історико-археологічного музею-заповідника  „Кам’яна Могила” .
    Отже, шановні екскурсанти, нам  несказанно пощастило, бо ми  знаходимося в чарівному місці, про існування якого знають далеко за межами нашої країни, яке надихало митців на створення художніх шедеврів, яке вселяє  в людей нові сили, сподівання, зближує   з Вічністю. Ми раді вітати Вас на Кам’яній Могилі і пропонуємо Вам зануритися  в сиву  історію, відчути себе часткою людської цивілізації і прилучитися до надбань людської культури.
    У світі замало цікавих пам’яток , які людством внесено до неймовірно великих  досягнень древніх цивілізацій. Але до виникнення древніх цивілізацій був тривалий шлях розвитку матеріальної культури людства. Хоча людина і стала згодом Господарем у природі, але вона відчувала себе залежною від неї , а тому почала поклонятися Великому Розуму. З’явилися свої „природні Боги”, які нібито знаходилися з людиною у спорідненні.
    Таким особливим „природним Богом” в духовній культурі первісних мисливців, тваринників, землеробів став пагорб Кам’яна Могила, розташований тут, на території  Мелітопольського району. До теперішнього часу у печерах та гротах Кам’яної  Могили збереглося безліч наскельних малюнків, які відтворюють первісні релігії : тотеїзм, магію, анімізм, фетишизм, культ предків.
    Сьогодні ми зробимо спробу прочитати древню „книгу предків”, але для цього замало знань з археології, потрібні знання з історії, етнографії та літератури. Вивчаючи  цю унікальну пам’ятку, вчені змогли дати відповіді на багато запитань стосовно розвитку культури, її фундаменту та коріння багатьох народів Євразії.

     Отже, шановні, запрошуємо Вас у світ  сивої давнини… 
 
 
Родная степь, где я хожу, как Бог,
К твоей великой тайне приобщенный!
И запах трав, и пыль твоих дорог
В себя вдыхаю робко и смущенно…
 
 
 
 
Категорія: Мои статьи | Додав: Школа (15.06.2009)
Переглядів: 1959 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук
Актуальні новини

------------------------------

Цікаві події
Участь у проектах
----------------------------
----------------------------
-----------------------------

Мирненська ЗШ І-ІІІ ст. © 2024
Створити безкоштовний сайт на uCoz