Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 15.06.2021, 07:53:54

Меню сайту
Категорії розділу
Досягнення [1]
МАН [3]
Олімпіади [2]
Досягнення вчителів [2]
Друзі сайту
 
Блоги вчителів
Наше опитування
Яку інформацію Ви хотіли б знайти на сайті?
Всього відповідей: 95
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Досягнення

У розділі матеріалів: 8
Показано матеріалів: 1-8

Участь та результативність участі учнів
Мирненської ЗШ І-ІІІ ступенів у
конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
за 2017-2019 р.р.
 
Предмет
2017-2018
2018-2019
Переможці
Вчитель
Переможці
Вчитель
Хімія І - Устюгова Я. (10 кл) Строкань Н.О.    
Зарубіжна література        
Історія України ІІІ - Вінницька А. (10 кл.) Буторіна Л.І.    
Математика        
Компютерні навчальні програми        
Теоретична фізика        
Екологічна інженерія та охорона довкілля

 

     
Англійська мова  І - Устюгова Г. (9 клас)  Устюгова О.О.    
Українська мова та література        
МАН | Переглядів: 227 | Додав: Школа | Дата: 14.11.2017 | Коментарі (0)

Участь та результативність участі учнів 
Мирненської ЗШ І-ІІІ ступенів у районних (обласних) олімпіадах  за 2017-2018 р.р.  
Предмет
2017-2018
2018-2019
Переможці
Вчитель
Переможці
Вчитель
Математика ІІІ- Романенко Д.(6-А клас) Тіщенко І.О.    
ІІІ- Бабенко Г.(6-А клас)    
       
     
Фізика ІІІ-Дунаєв В.(7 клас) Акулова Н.Ю.  
ІІ-Каравай Д. (10 клас)  
Російська мова ІІІ-Устюгова Г. (10 клас) Сердюкова Л.М.    
Історія ІІІ-Бєляєва А. (8-А клас) Сарана Ю.В.    
     
       
Хімія ІІІ-Устюгова Я. (10 клас) Строкань Н.О.    
Географія ------------------------------      
   
Біологія ІІІ-Бєляєва А. (8-А клас) Гладких Л.В.    
ІІІ-Устюгова Я. (10 клас)    
ІІІ-Удовиченко А.(11 клас)    
ІІІ-Вихватень Д. (11 клас)    
       
     
Інформаційні технології ІІ-Худина О. (9-А клас)
ІІІ-Бєляєва А. (8-А клас)
ІІІ-Устюгова Г. (10 клас)
Романенко О.В.    
Українська мова та література ІІІ-Дунаєв Є. (7 клас) Фадєєва Т.А.    
ІІІ-Нікіфорова Т.(7 клас)    
ІІІ-Гаврилюк А. (8-А клас) Сиващенко С.П.    
ІІ-Худина О. (9-А клас) Фадєєва Т.А.    
ІІІ-Устюгова Г. (10 клас) Назаренко С.Б.    
ІІІ-Вінницька А. (10 клас) Назаренко С.Б.    
Правознавство ІІ-Худина О. (9-А клас) Буторіна Л.І.    
Основи економіки -----------------      
Англійська мова І-Устюгова Г.(10 клас)
ІІ-Кузін С. (9 клас)
Устюгова О.О.    
ІІ-Удовіченко А.(11 клас) Ніколаєва О.Ю.    
ІІІ-Городиська М.(8-А клас) Бєляєва В.В.    
Фізична культура ІІІ-Рудакова Г.(11 клас) Сиващенко В.А.    
Екологія        
Олімпіади | Переглядів: 233 | Додав: Школа | Дата: 14.11.2017 | Коментарі (0)

Участь та результативність участі учнів 
Мирненської ЗШ І-ІІІ ступенів у районних (обласних) олімпіадах  за 2015-2017 р.р.  
Предмет
2015-2016
2016-2017
Переможці
Вчитель
Переможці
Вчитель
Математика ІІІ - Бєляєва А. Сібаєва С.В. ІІІ - Гаврилюк А. (7-А клас Сібаєва С.В.
ІІІ - Мельник Д. ІІІ - Бєляєва А. (7-А клас) Сібаєва С.В.
ІІІ - Болдурська О. Тіщенко І.О. ІІІ - Болдурська О. (9 клас Тіщенко І.О.
ІІІ - Каравай Д. ІІ - Дунаєв Є. (6 клас) Тіщенко І.О.
Фізика ІІ-Худина О. Акулова Н.Ю. ІІІ-Каравай Д. (9 клас) Акулова Н.Ю.
ІІ-Каравай Д. ІІІ-Удовиченко А. (9клас) Акулова Н.Ю.
ІІІ-Болдурська О.    
ІІІ-Стойчева Ю.    
Російська мова --------------------------   ІІІ-Устюгова Г. (9 клас) Сердюкова Л.М.
Історія ІІІ-Рудакова Г. Буторіна Л.І. ІІ-Худина О. (8 клас) Сарана Ю.В.
І-Міцканюк К. ІІІ-Болдурська О. (9 клас) Буторіна Л.І.
    ІІІ-Удовиченко А. (10 клас) Буторіна Л.І.
Хімія ------------------------- -------------------------- -------------------------- -------------------------
Географія ІІІ - Каравай Г. Куртов О.С. ІІ-Вінницька А., Каравай Д. (9 клас) Куртов О.С.
ІІІ -Стойчева Ю. ІІІ-Каравай Г. (11 клас)
Біологія ІІІ-Вихватень Д. Гладких Л.В. ІІІ - Михайленко А. (8-А клас) Гладких Л.В.
ІІІ-Рудакова Г.    
ІІІ-Каравай Г.    
ІІІ-Хребтова Л.    
І-Устюгова Я. Строкань Н.О. --------------------------------  
ІІ-Каравай Д. -------------------------------  
Інформаційні технології ІІ - Стойчева Ю. Романенко О.В. ІІІ Худина О. (8-Б клас) Романенко О.В.
Українська мова та література ІІІ -Худина О. Фадєєва Т.А. ІІ-Худина О. (8-Б клас) Фадєєва Т.А.
ІІІ - Вихватень Д. ІІІ - Городиська М. (7-А клас) Сиващенко С.П.
ІІІ - Вінницька А. Назаренко С.Б. ІІІ - Гаврилюк А. (7-А клас Сиващенко С.П.
ІІІ - Каравай Г. Кружилова Г.І. ІІІ - Вінницька А.(9 клас) Назаренко С.Б.
    ІІІ - Устюгова Г.(9 клас) Назаренко С.Б.
    ІІІ - Каравай Г.(11 клас) Кружилова Г.І.
Правознавство ---------------   ІІ-Вінницька А. (9 клас) Буторіна Л.І.
Основи економіки -----------------   -----------------------  
Англійська мова І-Устюгова Г. Устюгова О.О. ІІ-Удовиченко А. (10 клас),
ІІІ-Кузін С., Худина О., (8-Б клас)
Ніколаєва О.Ю
    ІІІ-Устюгова Г. (9 клас) Устюгова О.О.
Фізична культура -----------------------   ІІІ-Рудакова Г. (10 клас) Сиващенко В.А.
Екологія -----------------------   ІІІ-Каравай Г. (11 клас) Гладких Л.В.

 

Результативність участі учнів у районному етапі Всеукраїнських олімпіадах за 2014-2016 н.р. 

Олімпіади | Переглядів: 275 | Додав: Школа | Дата: 24.10.2016 | Коментарі (0)

Участь та результативність участі учнів
Мирненської ЗШ І-ІІІ ступенів у
конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
за 2015-2017 р.р.
 
Предмет
2015-2016
2016-2017
Переможці
Вчитель
Переможці
Вчитель
Хімія ІІ - Каравай Г. (10 кл) Строкань Н.О.    
Зарубіжна література        
Історія України   . ІІ-Болдурська О.(9 клас) Буторіна Л.І.
Математика        
Компютерні навчальні програми        
Теоретична фізика  ІІІ - Стойчева Ю.(11 кл.)  Акулова Н.Ю.  ІІ - Каравай Д. (9 клас)  Акулова Н.Ю.
Екологічна інженерія та охорона довкілля

 

  ІІ - Удовиченко А. (10 клас) Гладких Л.В.
Англійська мова     І - Устюгова Г. (9 клас) Устюгова О.О.
Українська мова та література        
         
         
МАН | Переглядів: 243 | Додав: Школа | Дата: 18.10.2016 | Коментарі (0)

Участь та результативність участі учнів
Мирненської ЗШ І-ІІІ ступенів у
конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
за 2012-2014 р.р.
 
Предмет
2012-2013
2013-2014
Переможці
Вчитель
Переможці
Вчитель
Хімія ІІ - Юрченко М. Строкань Н.О. ІІІ - Юрченко М. Строкань Н.О.
Зарубіжна література        
Історія України   .  І - Міцканюк К.  Буторіна Л.І
Математика     ІІІ - Рудомьоткіна С. Тіщенко І.О.
Компютерні навчальні програми ІІ - Федоренко Д. Романенко О.В. Сібаєва С.В.  ІІ - Федоренко Д  Романенко О.В. Сібаєва С.В.
Теоретична фізика        
Екологічна інженерія та охорона довкілля

І (р.)- Нікорчук О.

ІІ (об.)- Нікорчук О.

Гладких Л.В.    
Англійська мова        
Українська мова та література  ІІ - Свістур О.  Фадєєва Т.А. ІІ - Свістур О. Фадєєва Т.А.
         
         
МАН | Переглядів: 659 | Додав: Школа | Дата: 29.02.2012 | Коментарі (0)

Навчальний
рік

Досягнення
2007-2008

Переможець районного етапу конкурсу «Учитель року - 2007» в номінації «Історія» - Попова Ю. В. участь у районному етапі конкурсу «Вчитель року» в номінації «Початкові класи» - Сіфорова І.І..

2008-2009

Переможець районного етапу конкурсу «Вчитель року» в номінації «Фізика» - Акулова Н. Ю., учасниця обласного етапу конкурсу «Вчитель року»
І місце в районному етапі, І місце в обласному етапі, лауреат ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільний бібліотекар» - Гунчак І. В.
Переможці І (районного) етапу регіонального конкурсу «Якісний тест – шлях до якісної освіти»:
І місця – Федорець Н.С., номінація «Природознавство, 4 клас»; Гладких Л.В., номінація «Біологія, 9 та 10 класи»;
ІІ місце – Федорець Н.С., номінація «Українська мова. 4 клас»; ІІІ місце – Акулова Н.Ю., номінація «Фізика, 9 та 10 класи».
І місце в обласному етапі - Гладких Л.В., номінація «Біологія, 9 та 10 класи».
І місце в І (районному) та І місце в ІІ (обласному) етапах обласного конкурсу педагогічної майстерності вчителів, які викладають курс «Історія рідного краю», присвяченого 70-ій річниці утворення Запорізької області в номінації «Розробки шкільних та позакласних заходів» - вчитель Попова Ю.В.
І місце в І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Шкільний бібліотекар 2009 року» - Гунчак І.В.
Переможці Всеукраїнського конкурсу «Цікава школа» в номінації «Нетрадиційний урок» - Сіфорова І.І., Гладких Л.В.

2009-2010

Участь у районному етапі конкурсу «Вчитель року» в номінації «Географія» - Братішко Л.А..
І місце в районному етапі конкурсу впроваджених проектів «Інтел. Навчання для майбутнього» в номінації «Українська мова» - Назаренко С.Б.
ІІІ місце в обласному етапі конкурсу впроваджених проектів «Інтел. Навчання для майбутнього» в номінації «Українська мова» - Назаренко С. Б.;
ІІІ місце в районному етапі конкурсу впроваджених проектів «Інтел. Навчання для майбутнього» в номінації «Українська мова» - Фадєєва Т.А.;
ІІІ місце в районному огляді-конкурсі навчальних кабінетів початкової школи – Федорець Н.С., Осяніна І.Л.
Лауреати обласного конкурсу майстерності вчителів математики при Запорізькому національному університеті – Сібаєва С.В., Тіщенко І.О.

2010-2011

Участь у районному етапі конкурсу «Вчитель року» в номінації «Початкові класи» - Сіфорова І.І..
ІІІ місця в районному конкурсі-огляді навчальних кабінетів української мови, біології, хімії – Фадєєва Т.А., Гладких Л.В., Строкань Н.О.
ІІ місце в І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Шкільний бібліотекар 2010 року» - Гунчак І.В.

2011-2012
Участь у районному етапі конкурсу «Вчитель року» в номінації «Англійська мова» - Устюгова О.О.
2012-2013
Переможець районного етапу конкурсу «Вчитель року» в номінації «Інформатика» - Романенко О.В.
Переможець районного етапу конкурсу «Вчитель року» в номінації «Музика» - Корчак О.Р.
2013-2014
Переможець районного етапу конкурсу «Вчитель року» в номінації «Початкові класи» - Собко І.І.
2015-2016
Лауреат районного етапу конкурсу «Вчитель року» в номінації «Англійська мова» - Бєляєва В.В.
2016-2017
Переможець обласного конкурсу інфографіки «Об'єднаймося для кращого Інтернету»  - Романенко О.В.
Досягнення вчителів | Переглядів: 781 | Додав: Школа | Дата: 25.02.2012 | Коментарі (0)

Навчальний рік
Місце
2007-2008
І місце у районному конкурсі «Кращий навчальний заклад Мелітопольського району» у номінації «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»
2008-2009
І місце у районному конкурсі «Кращий навчальний заклад Мелітопольського району» у номінації «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»
2009-2010
І місце у районному конкурсі «Кращий навчальний заклад Мелітопольського району» у номінації «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»
2007-2008
ІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської акції «Живи, книго!»
2008-2009
ІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської акції «Живи, книго!»
2010-2011
ІІ місце в ІІ (районному) етапі Всеукраїнської акції «Живи, книго!»
ІІ місце в І (районному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека»
2007-2008
ІV місце в районних олімпіадах
2008-2009
ІІ місце в районних олімпіадах
2009-2010
І місце в районних олімпіадах
2010-2011
ІІ місце в районних олімпіадах
2011-2012
І місце в районних олімпіадах
І місце у районному конкурсі «Кращий навчальний заклад Мелітопольського району» у номінації «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»
2012-2013
І місце в районних олімпіадах
ІІ місце у районному конкурсі «Кращий навчальний заклад Мелітопольського району» у номінації «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»
2013-2014
ІІ місце в районних олімпіадах
ІІ місце у районному конкурсі «Кращий навчальний заклад Мелітопольського району» у номінації «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»
2014-2015
ІІ місце в районних олімпіадах
І місце МАН
2015-2016
І місце в районних олімпіадах
ІІІ місце МАН
2016-2017
І місце в районних олімпіадах
І місце МАН
ІІ місце у районному конкурсі «Кращий навчальний заклад Мелітопольського району» у номінації «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів»
Досягнення вчителів | Переглядів: 705 | Додав: Школа | Дата: 25.02.2012 | Коментарі (0)

На цій сторінці Ви можете ознайомитись з досягненнями учнів нашої школи за 2008-2009н.р.
Досягнення | Переглядів: 796 | Додав: Школа | Дата: 27.04.2009 | Коментарі (1)

Форма входу

Пошук
Актуальні новини

------------------------------

Цікаві події
Участь у проектах
----------------------------
----------------------------
-----------------------------

Мирненська ЗШ І-ІІІ ст. © 2021
Створити безкоштовний сайт на uCoz