Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 18.11.2019, 07:53:14

Меню сайту
Категорії розділу
Досягнення [1]
МАН [3]
Олімпіади [2]
Досягнення вчителів [2]
Друзі сайту
 
Блоги вчителів
Наше опитування
Яку інформацію Ви хотіли б знайти на сайті?
Всього відповідей: 95
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Досягнення » Олімпіади

У категорії матеріалів: 2
Показано матеріалів: 1-2

Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам
Участь та результативність участі учнів 
Мирненської ЗШ І-ІІІ ступенів у районних (обласних) олімпіадах  за 2017-2018 р.р.  
Предмет
2017-2018
2018-2019
Переможці
Вчитель
Переможці
Вчитель
Математика ІІІ- Романенко Д.(6-А клас) Тіщенко І.О.    
ІІІ- Бабенко Г.(6-А клас)    
       
     
Фізика ІІІ-Дунаєв В.(7 клас) Акулова Н.Ю.  
ІІ-Каравай Д. (10 клас)  
Російська мова ІІІ-Устюгова Г. (10 клас) Сердюкова Л.М.    
Історія ІІІ-Бєляєва А. (8-А клас) Сарана Ю.В.    
     
       
Хімія ІІІ-Устюгова Я. (10 клас) Строкань Н.О.    
Географія ------------------------------      
   
Біологія ІІІ-Бєляєва А. (8-А клас) Гладких Л.В.    
ІІІ-Устюгова Я. (10 клас)    
ІІІ-Удовиченко А.(11 клас)    
ІІІ-Вихватень Д. (11 клас)    
       
     
Інформаційні технології ІІ-Худина О. (9-А клас)
ІІІ-Бєляєва А. (8-А клас)
ІІІ-Устюгова Г. (10 клас)
Романенко О.В.    
Українська мова та література ІІІ-Дунаєв Є. (7 клас) Фадєєва Т.А.    
ІІІ-Нікіфорова Т.(7 клас)    
ІІІ-Гаврилюк А. (8-А клас) Сиващенко С.П.    
ІІ-Худина О. (9-А клас) Фадєєва Т.А.    
ІІІ-Устюгова Г. (10 клас) Назаренко С.Б.    
ІІІ-Вінницька А. (10 клас) Назаренко С.Б.    
Правознавство ІІ-Худина О. (9-А клас) Буторіна Л.І.    
Основи економіки -----------------      
Англійська мова І-Устюгова Г.(10 клас)
ІІ-Кузін С. (9 клас)
Устюгова О.О.    
ІІ-Удовіченко А.(11 клас) Ніколаєва О.Ю.    
ІІІ-Городиська М.(8-А клас) Бєляєва В.В.    
Фізична культура ІІІ-Рудакова Г.(11 клас) Сиващенко В.А.    
Екологія        
Олімпіади | Переглядів: 127 | Додав: Школа | Дата: 14.11.2017 | Коментарі (0)

Участь та результативність участі учнів 
Мирненської ЗШ І-ІІІ ступенів у районних (обласних) олімпіадах  за 2015-2017 р.р.  
Предмет
2015-2016
2016-2017
Переможці
Вчитель
Переможці
Вчитель
Математика ІІІ - Бєляєва А. Сібаєва С.В. ІІІ - Гаврилюк А. (7-А клас Сібаєва С.В.
ІІІ - Мельник Д. ІІІ - Бєляєва А. (7-А клас) Сібаєва С.В.
ІІІ - Болдурська О. Тіщенко І.О. ІІІ - Болдурська О. (9 клас Тіщенко І.О.
ІІІ - Каравай Д. ІІ - Дунаєв Є. (6 клас) Тіщенко І.О.
Фізика ІІ-Худина О. Акулова Н.Ю. ІІІ-Каравай Д. (9 клас) Акулова Н.Ю.
ІІ-Каравай Д. ІІІ-Удовиченко А. (9клас) Акулова Н.Ю.
ІІІ-Болдурська О.    
ІІІ-Стойчева Ю.    
Російська мова --------------------------   ІІІ-Устюгова Г. (9 клас) Сердюкова Л.М.
Історія ІІІ-Рудакова Г. Буторіна Л.І. ІІ-Худина О. (8 клас) Сарана Ю.В.
І-Міцканюк К. ІІІ-Болдурська О. (9 клас) Буторіна Л.І.
    ІІІ-Удовиченко А. (10 клас) Буторіна Л.І.
Хімія ------------------------- -------------------------- -------------------------- -------------------------
Географія ІІІ - Каравай Г. Куртов О.С. ІІ-Вінницька А., Каравай Д. (9 клас) Куртов О.С.
ІІІ -Стойчева Ю. ІІІ-Каравай Г. (11 клас)
Біологія ІІІ-Вихватень Д. Гладких Л.В. ІІІ - Михайленко А. (8-А клас) Гладких Л.В.
ІІІ-Рудакова Г.    
ІІІ-Каравай Г.    
ІІІ-Хребтова Л.    
І-Устюгова Я. Строкань Н.О. --------------------------------  
ІІ-Каравай Д. -------------------------------  
Інформаційні технології ІІ - Стойчева Ю. Романенко О.В. ІІІ Худина О. (8-Б клас) Романенко О.В.
Українська мова та література ІІІ -Худина О. Фадєєва Т.А. ІІ-Худина О. (8-Б клас) Фадєєва Т.А.
ІІІ - Вихватень Д. ІІІ - Городиська М. (7-А клас) Сиващенко С.П.
ІІІ - Вінницька А. Назаренко С.Б. ІІІ - Гаврилюк А. (7-А клас Сиващенко С.П.
ІІІ - Каравай Г. Кружилова Г.І. ІІІ - Вінницька А.(9 клас) Назаренко С.Б.
    ІІІ - Устюгова Г.(9 клас) Назаренко С.Б.
    ІІІ - Каравай Г.(11 клас) Кружилова Г.І.
Правознавство ---------------   ІІ-Вінницька А. (9 клас) Буторіна Л.І.
Основи економіки -----------------   -----------------------  
Англійська мова І-Устюгова Г. Устюгова О.О. ІІ-Удовиченко А. (10 клас),
ІІІ-Кузін С., Худина О., (8-Б клас)
Ніколаєва О.Ю
    ІІІ-Устюгова Г. (9 клас) Устюгова О.О.
Фізична культура -----------------------   ІІІ-Рудакова Г. (10 клас) Сиващенко В.А.
Екологія -----------------------   ІІІ-Каравай Г. (11 клас) Гладких Л.В.

 

Результативність участі учнів у районному етапі Всеукраїнських олімпіадах за 2014-2016 н.р. 

Олімпіади | Переглядів: 174 | Додав: Школа | Дата: 24.10.2016 | Коментарі (0)

Форма входу

Пошук
Актуальні новини

------------------------------

Цікаві події
Участь у проектах
----------------------------
----------------------------
-----------------------------

Мирненська ЗШ І-ІІІ ст. © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz