Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 18.11.2019, 07:37:58

Меню сайту
Категорії розділу
Історія та сучасність школи [12]
Навчальний процес [78]
Виховна робота [18]
Досягнення [8]
Бібілотека [94]
Методична скарбничка [117]
Батькам [54]
Методична робота [32]
Гордість школи [2]
Мирненський освітній округ [1]
Проект "Вчимося жити разом" [24]
Проект "Безпека в мережі Інтернет" [20]
Інклюзивна освіта [2]
Використання фінансових надходжень. [2]
Нова українська школа [2]
Друзі сайту
 
Блоги вчителів
Наше опитування
Яку інформацію Ви хотіли б знайти на сайті?
Всього відповідей: 95
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Гордість школи

Гордість школи
Переможці обласних олімпіад
   
Рибалко Ольга,
учениця 9 класу
Федоренко Дмитро,
учень 9 класу
Нікорчук Олександра,
учениця 8 класу
І місце з історія рідного краю ІІ місце з інформаційних технологій ІІІ місце з історія рідного краю
Переможці районних олімпіад

 
 
Каравай Ганна,
учениця 6 класу
Сидоренко Артем,
учень 7-А класу
Бесчасна Світлана,
учениця 7-Б класу
ІІІ місце з математики ІІІ місце з математики ІІІ місце з української мови та літератури
     
Мільчинська Антоніна,
учениця 7-Б класу
Свистур Оксана,
учениця 8 класу
Нікорчук Олександра,
учениця 8 класу
ІІІ місце з української мови та літератури ІІІ місце з історії рідного краю, ІІ місце з біології, ІІІ місце з української мови та літератури ІІІ місце з фізики, ІІ місце з історії рідного краю.

 

 
 
Москвітіс Владислава,
учениця 8 класу
Рибалко Ольга,
учениця 9 класу 
Рудомьоткіна Євген,
учень 9 класу
ІІІ місце з географії ІІ місце з історії, І місце з історії рідного краю ІІІ місце з фізики, ІІІ місце з історії рідного краю, ІІІ місце - юні знавці Біблії
     
Федоренко Дмитро,
учень 9 класу
Долгополова Юлія,
учениця 9 класу
Болдирєва Каріна,
учениця 9 класу
ІІІ місце з математики, ІІІ місце з інформаційних технологій ІІІ місце з української мови та літератури, ІІІ місце з біології ІІІ місце з географії
     
Юрченко Марія,
учениця 9 класу
Деркач Владислав,
учень 11 класу
Литовченко Аліна,
учениця 11 класу
ІІ місце з хімії ІІІ місце з історії, ІІІ місце з географії, ІІІ місце з астрономії ІІІ місце з історії, ІІІ місце з історії рідного краю, ІІІ місце з біології 
   
Щербань Світлана,
учениця 11 класу
ІІІ місце з історії рідного краю
Переможці конкурсу-захисту науков-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
Рибалко Ольга,
учениця 9 класу
Юрченко Марія,
учениця 9 класу
Власова Катерина,
учениця 10 класу
І місце - історія (районний етап)
ІІІ місце - історія (обласний етап)
І місце - хімія (районний етап)
участь - хімія (обласний етап)
ІІІ місце - українська мова (районний етап)
Переможці конкурсів
     
     
     
     
     
     
Категорія: Гордість школи | Додав: Школа (16.04.2012)
Переглядів: 2321 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу

Пошук
Актуальні новини

------------------------------

Цікаві події
Участь у проектах
----------------------------
----------------------------
-----------------------------

Мирненська ЗШ І-ІІІ ст. © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz